دیدگاه تکنیکال شاخص فلزات اساسی

204
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال شاخص فلزات اساسي Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 4Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به بازگشت داده شدن شاخص از محدوده 14500 واحدی شاهد شکل گیری موج افزایشی با حجم غلبه ی خریداران هستیم.در مسیر صعودی شاخص مقاومت های خود را بدون هیچ گونه تصحیحی شکسته و با قدرت خوبی در حال نزدیکی به سطح مهم خود در 16750 واحدی هستیم.در این سطح هم شاهخص دارای مقاومت است که چنانچه قدرت خریدان همچنان باقی بماند میتوان انتظار عبور از این سطح مقاومتی را داشته باشد در غیر این صورت چنانچه نشانه هایی از سست شدن خریداران دیده شود شاخص وارد فاز استراحت و به 16200 واحدی افت خواهد کرد.چنانچه از سطح مقاومتی خود عبور نماید هدف صعودی بعدی 17365 واحد میباشد.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال شاخص سرمایه گذاریها
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز – 13/6/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن