دیدگاه تکنیکال شاخص کل ( کل )

167
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال شاخص كل ( كل )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 17Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 

 

خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی شاخص شاهد جهت گیری شاخص در کانال نزول با شیب بسیار بالایی هستیم.به طوری که پس از هر بار نزول زیاد به طور مقطعی مثبت و دوباره ریزش زیاد آن تداوم یافته است.هم اکنون شاخص در 24125.30 واحدی در نقطه کاملا حیاتی خود قرار گرفته است.در این محدوده شاهد رسیدن اسیلتور RSI در نقطه +30 در خروج از سیگنال منفی و همچنین William’s-R در محدوده برخورد به سطح خط روند نزولی خود میباشد.Stoch نیز در حال رسیدن به سقف خود میباشد. متاسفانه شواهد حاکی از عدم توانایی شاخص مبنی بر عبور از این سطح برای ورود به سیگنال مثبت میباشد.شاهد بتوان گفت آخرین نقطه ی رشد آن تا محدوده 24315 واحدی باشد.ولی یک نکته ی مهم فراموش نشود و آن هم این است که توانایی و قدرت خرید در سطح روانی برای غلبه بر افت بشتر شاخص میباشد.در واقع زمانی که اکثر نماد ها به پائین ترین سطح نزول خود رسیده اند حمایت ها و خرید های روانی حقوقی ها و حقیقی ها مبنی بر کسب سود به علت پائین بودن و ارزان بودن سهام باعث رشد ناگهانی شاخص شده است.از سطح 23797 واحدی شاهد یکسویی و درواقع تفاهم نظر حقیقی ها به همراه حقوقی ها بوده ایم به طوری که این امر در سیگنال های مثبت مقطعی در رشد مقطعی شاخص در پیک های گذشته روی نداده بود.امیدواریم این تداوم در مقطع کنونی ادامه داشته باشد و شاخص از نقطه ی حیاتی خود در باند 24125-24315 واحدی به سلامت عبور دهد.

 

تخفیف ویژه عید فطر  شنبه ، یک شنبه و دوشنبه  ،28 ، 29 و30 مرداد 
امکان پرداخت آنلاین و عضویت آنی وجود دارد
برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید
 
 
تصویر 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال معدنی و صنعتی چادرملو ( کچاد )
نوشته بعدیکاذر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن