دیدگاه تکنیکال صنایع کاشی و سرامیک سینا ( کساوه )

248
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال صنايع كاشي و سراميك سينا ( كساوه )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 13Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

باتوجه به بازگشت قوی سهم از محدوده 220 تومان حرکتی اصلاحی قوی به سمت مثبت در سهم انتظار میرفت.حرکتی صعودی سهم باتوجه به قدرت گیری Stoch و همچنین سطح قدرتی AO برای رسیدن به هدف اول خود در 300-310 تومان میباشد.واگرایی خفیفی که در MACD نسبت به Signal روی داده و همچنین نشست Stoch‌بر سطح 100 و نیز نزدیکی AO به محدوده صفر ریسک سهم برای ادامه مثبت را افزایش میدهد.چنانچه فاز اصلاحی منفی در سهم شکل نگیرد سهم با ریسک بالا به قدرت افزایشی خود برای رسیدن به هدف 350 ادامه میدهد ولی چنانچه سهم وارد اصلاح و بازگشت موقت شود هدف اولیه 260 تومان تومان میباشد.هدف بلند مدت سهم نیز 400 و حمایت بعدی سهم 220 تومان میباشد.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال توسعه معادن روی ایران ( کروی )
نوشته بعدیپیش بینی درآمد هر سهم شرکت: فروسیلیس ایران سال مالی منتهی به 1391/12/30 دوره 3 ماهه (حسابرسی نشده)
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن