دیدگاه تکنیکال فرآوری مواد معدنی ایران ( فرآور )

122
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال فرآوري مواد معدني ايران ( فرآور )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 11Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی سهم شاهد رسیدن سهم به محدوده تصحیح خود به سطح 550 و بازگشت از این منطقه هستیم.باتوجه به حمایت واقع شده در سطح 38.2% فیبو و بازگشت به سمت هدف مثبت انتظار 123.7% در محدوده 600 تومان برای سهم وجود دارد.هدف مقاومتی 550 تومان قابل گذر سهم تقاضای 300000 سهمی میباشد که باتوجه به سطح افزایشی OBV و Stoch انتظار رسیدن به 600 وجود دارد.در صورت گذر هدف بعدی 670 تومان میباشد.حمایت اول سهم در 480 و بعدی در 430 تومان میباشد.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از فسرب
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال نورد و قطعات فولادی ( فنورد )
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن