دیدگاه تکنیکال فولاد خوزستان ( فخوز )

153
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال فولاد خوزستان ( فخوز )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 21Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به شکل گیری الگوی هارمونیک سهم در محدوده XA – AB- BC  و CD شاهد الگوی خفاش ( Bullish Bat ) در این سطح هستیم.محدوده ی حمایتی و نقطه ی بازگشتی Stopless در 1450 تومان انتظار بازگشت برای سهم در انتهای این الگو را فراهم و همچنین تعیین سطح ورود با حد ریسک کم را برای سهم در 1530 تومان میتوان دانست.سهم در حال فاصله گیری از این محدوده میباشد به طوری که محدوده Target در 1780 تومان دارای مقاومتی قوی برای سهم است.توجه شود هدف سهم در کوتاه مدت رسیدن به این نقطه است و چنانچه به سطح تقاضا و معامله بالا آن را بشکند هدف بعدی در بازه ی کوتاه 2000 تومان است.هدف های بعدی نیز 2200 و 2500 تومان است که برای دست یابی به آن در فاصله ی میان مدت و قدرت گیری فزاینده در حجم بالا و عبور از مقاومت 2000 تومان برای سهم نیاز است.حمایت بعدی سهم نیز در 1330 تومان است.

 

 تصویر

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال ملی سرب و روی ایران ( فسرب )
نوشته بعدیشبندر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن