دیدگاه تکنیکال فولاد مبارکه اصفهان ( فولاد )

226
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال فولاد مباركه اصفهان ( فولاد )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 11Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به مزان نزول سهم و کندل معامله روز قبل شاهد بروز نوسانات مثبت در Stoch Oscillator و همچنین سطح بازگشتی RVI هستیم.محدوده نوسانات اسیلاتور استاک در حال نشست در محدوده ی کف اسیلاتور در بازه میان مدت میباشد.باتوجه به بروز سیگنال مثبت مقطعی انتظار نوسان آرام به سمت هدف 220 تومان را داریم.محدوده 200 تا 205 تومان درحال تشکیل باند حمایتی قابل توجهی میباشد که چنانچه سطح افزایشی تقاضا با حجم بالا صورت گیرد انتظار روزهای مثبت در کوتاه مدت و میان مدت برای سهم وجود دارد که هدف اول 220 و هدف دوم 245 و هدف با ریسک نسبتا بالا 270 تومان میباشد.ولی دقت شود باند حمایتی چنانچه تمایل به سمت نزول پس از کمی درجا زدن از خود نشان دهد به سمت هدف اول 180 و با کمی بدبینی به 155 تومان میآید.

 

 

 

 در بخش فردا حمایت چه سهمی است ؟  می توانید حمایت و مقاومت های مهم سهم های برتر را ببینید…. حمایت ها ومقاومت هایی که شاید روند را تغییر دهند و شاید ابزاری برای نوسان گیری مناسب از نماد ها باشند. هر روز سه نماد جدید بررسی خواهد شد

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیرفتار حرفه ای 3
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن ( بالاس )
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن