دیدگاه تکنیکال قندشیروان ( قشیر )

171
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال قندشيروان ( قشير )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 30Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی نوسانی سهم شاهد یک منطقه استراحت در محدوده 700-720 تومان هستیم.اسیلاتور RSI در مرز +70 در حال شناور و منتظر یک حرکت کوچک مبنی بر نزول سهم و افت قابل ملاحظه ای برای سهم میباشد.در این محدوده شاهد بازگشت موج مثبت به سهم پس از عدم توانایی عبور اسیلاتور از محدوده 70 هستیم.به طوری که روند جهت گیری ADX هنوز در قدرت خریداران رو به افزایش و باتوجه به سیگنال مثبت مشاهده شده انتظار روز های مثبتی برای سهم میرود.به طوری که هدف اول 860 و در صورت تداوم هدف بعدی 1090 تومان میباشد.وضعیت قدرت گیری ADX در سطحی افزایش میباشد و انتظار است سهم محدوده مقاومت خود در 860 را بشکند و به 1090 برسد.ولی چنانچه نتواند آن را عبور دهد سهم به محدوده 750 افت خواهد داشت.حمایت زیرین سهم نیز 600 تومان میباشد.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمخابرات و حواشی آن …
نوشته بعدیحمایتی از ثمسکن
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن