دیدگاه تکنیکال قند اصفهان ( قصفها )

198
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال قند اصفهان ( قصفها )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 23Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به روند نزولی سهم حمایتی در محدوده 1250 تومان وجود دارد که سهم موقتا آن را شکسته است.البته سطح 3 روز رعایت نشده و باید توجه داشت سطح OBV  و همچنین ADX در محدوده سیگنال جدید قرار دارد.سیگنالی مثبتی موقتا در این حمایت رخ داده که باتوجه به میزان تکمیلی 40% دز موج قبل هدف صعودی سهم را در بازه اول محدوده 1400 تومان میداند.سطح های بعدی 1700 تومان برای سهم وجود دارد ولی به شرطی که ابتدا مقاومت 1400 شکسته و سپس سطح تقاضا در بالای محدوده 250000 سهم بماند.در غیر این صورت در صورت عدم شکستن مقاومت هدف نزولی سهم حمایت بعدی 1100 تومان میباشد.

 

 تصویر

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیتوضیح…
نوشته بعدیمقاومتی از قهکمت
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن