دیدگاه تکنیکال قند نقش جهان ( قنقش )

227
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال قند نقش جهان ( قنقش )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 29Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 

در بررسی سهم شاهد حرکتی K% و غلبه بر D%‌در Stoch و همچنین سطح صعودی قوی در On Balance Volume هستیم به طوری که کندل سیگنال مثبت نیز به خوبی مشاهد و انتظار است روند سهم در کوتاه مدت حدااقل صعودی باشد.محدوده 1550 تومان قابل تامل و مقاومتی قوی برای سهم است به طوری که انتظار است سهم در نزدیکی این محدوده وارد فاز استراحت یا تصحیح شود که در این صورت هدف نزول آن 1300 تومان میباشد ولی در صورتی که مقاومت شکسته شود هدف بعدی 1800 تومان میباشد.حمایت زیرین سهم در محدوده 161.8% در سطح 820 تومان میباشد که در صورت سقوط سهم در این محدوده وپس از توقف در 1000 تومان انتظار آرام شدن سهم وجود دارد.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیکی شناسایی سود کنیم؟
نوشته بعدیحمایتی از کچاد
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن