دیدگاه تکنیکال قند هگمتان ( قهکمت )

257
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال قند هگمتان ( قهكمت )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 8Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

باتوجه به وضعیت حرکتی سهم نشان از نشست سهم در محدوده حمایتی قابل توجهی در محدوده 1250 تومان را میدهد. محدوده نوسانی AC در ورود به فاز مثبت و همچنین Gator‌ در محدوده پایانی نوسانات منفی احتمال ورود سهم به فاز مثبت و آرامشی نسبی برای کوتاه مدت را نشان میدهد.انتظار کوتاه سهم در محدوده 1400 تومان میباشد . ححمایت زیرین سهم محدوده 1080 تومان میباشد که باتوجه به نزدیکی سهم به محدوده روانی خود انتظار بازگشت نیز در این مقطع برای سهم میرود.که در این صورت هدف کوتاه مدت سهم 1280 تومان میباشد.

 
.
 
 
دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد
 
 

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner
نوشته قبلیتحلیل تکنیکال سهام چادرملو (کچاد) در تایم روزانه (سیگنال خرید)
نوشته بعدیحمایتی از سپاها
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن