دیدگاه تکنیکال کالسیمین ( فاسمین )

168
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال كالسيمين ( فاسمين )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 15Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی های انجام شده متوجه به اتمام رسیدن روند نزولی این سهم هستیم.حمایت خوب در 440 تومان وجود دارد که از افت بیشتر سهم جلوگیری میکند.وضعیت نشان از ورود سهم به محدوده ی رشد ولی با آهنگ کم میباشد.به طوری که هدف های پیش رو 515 و 570 و 620 تومان میباشد.ولی برای رسیدن به هدف اول زمان زیر 40 روز و هدف دوم زمان حدود 40 تا 65 روز و برای هدف سوم از 3 ماه به بالا میباشد.البته این اتفاقات روند صعودی خالص نیست و در بازه های نزولی و صعودی میباشد.پس از رسیدن یا نزدیکی سهم به هر یک از این هدف ها احتمال بازگشت مقطعی و آرام شدن و استراحت چند روزه برای سهم وجود دارد.توجه داشته باشید چنانچه سطح حمایتی قوی در 440 تومان شکسته شود سهم در حمایت بعدی در 380 تومان بازگشت داده میشود و به 440 تومان خواهد رسید.و به ترتیب هدف های پیش رو را خواهد داشت ولی با فاصله ی زمانی 15 روز بیشتر.

 

 

 
 
 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیگزارش بازار یکشنبه 25 تیر ماه 91
نوشته بعدیمقاومتی از غاذر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن