دیدگاه تکنیکال لبنیات کالبر ( غالبر )

334
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال لبنيات كالبر ( غالبر )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 22Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به جهت گیری صعودی سهم از محدوده 125 تومان و جهتی صعودی بدون ورود به تصحیح شاهد نزدیکی سهم به محدوده مقاومتی خود در 192 تومان هستیم.باتوجه به عدم آرامش نسبی در سهم در مسیر صعود و نداشتن سطحی بازگشت برای حمایت در مسیر نزول انتظار است سهم در این محدوده مقاومتی دوباره بازگشت داده شود که هدف آن در مقطع اول 170 تومان است.در این مسیر باید سهم حمایت شود که چنانچه این امر رخ ندهد به هدف نزول بعدی در محدوده 140 تومان خواهد رسید.توجه شود مک دی در حال واگرایی خفیف نسبت به سیگنال میباشد که احتمال بازگشت برای مقاومت را افزایش میدهد.ولی همیشه یک گزینه حمایت عمده است که چنانچه سهامدار عمده از افت سهم جلوگیری نماید سهم میتواند مقاومت را به قصد 220 تومان بشکند.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشبندر
نوشته بعدیمقاومتی از فولاژ
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن