دیدگاه تکنیکال مخابرات ایران ( اخابر )

160
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال مخابرات ايران ( اخابر )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 18Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در محدوده حرکتی سهم پس از گپ ایجاد شده و عدم توانایی سهم منبی بر پوشش آن وارد فار نزول شدید شده است.این عدم توانایی قابل انتظار بود و ورود به سهم پس از گشودن سهم در روز بعد از گپ ریسک بالایی داشت.در راه نزول سهم در محدوده 220 بازگشت مقطعی ناچیز دارد که چنانچه بازگشت داده نشود رشد نزولی سهم کم خخواهد کرد.اسیلاتور MFI ؤ در سطحی بی تحرکی و همچنین MACD‌در فازی خنثی و نزدیکگی به سطح صفر را نشان میدهد.باتوجه به فاصله ی این اسیلاتور تا سطح صفر انتظار است سهم محدوده 220 تومان را شکسته و به حمایت قوی خود در محدوده 180 تومان برسد.که در آنچا انتظار بازگشت برای سهم وجود دارد که آن 220 تومان میباشد.چنانچه در مقطع کنونی سهم در 220 وارد سطح بازگشت شود هدف آن 240 تومان میباشد.

 

 تصویر

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال پتروشیمی شازند (شاراک)
نوشته بعدیشرایط بازار امروز…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

6 نظرها

نطر گذاشتن