دیدگاه تکنیکال معدنی و صنعتی چادرملو ( کچاد )

212
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال معدني و صنعتي چادرملو ( كچاد )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 17Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به روند رو به رشد سهم شاهد رسیدن و نزدیکی سهم به محدوده از مقاومتی خود در 570 تومان هستیم.باتوجه به الگوی Bullish Gartley در صورت شکسته شدن مقاومت هدف آن 610 تومان میباشد ولی یک نکته مهم است ، میزان رشد OBV ‌در شدتی در مسیر رسیدن به سقف و محدوده اشباع در حال حرکت است و در این نقطه اسیلاتور k% در حال رخ دادن به وضعیت کوچکتر از D% میباشد .احتمال آرام شدن روند حرکتی سهم باتوجه به جو روانی مقاومتی خود وجود دارد که چنانچه وارد بازگشت شود باند حمایت 530 -540 سهم را وارد حمایت میکند و پس از آن 505 تومان قابل حمایت از سهم میباشد.

 
 
تخفیف ویژه عید فطر  شنبه ، یک شنبه و دوشنبه  ،28 ، 29 و30 مرداد 
امکان پرداخت آنلاین و عضویت آنی وجود دارد
برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

 

تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز – 25/5/91
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال شاخص کل ( کل )
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن