دیدگاه تکنیکال ملی سرب و روی ایران ( فسرب )

133
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال ملي سرب و روي ايران ( فسرب )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 21Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به میزان بازگشت سهم ازمحدوده 230 تومان و قرار گیری سطح استاندارد Support a/2 از سطح قبلی به اندازه ی 0.95 ورود سهم به فاز مثبت مقطعی انتظار میرفت.ساده ترین راه برای بازگشت میزان سطح تعادلی سهم در محدوده 228 تومان وجود داشت.باتوجه به تصحیح فیبو هدف اول سهم در راه صعودی 260 تومان است که با توجه به وضعیت رو به افزایش AC‌در راستای تطبیق به محدوده صفر و همچنین AO در ورد به فاز مثبت به صورت عدم قدرت فزاینده انتظار روز های مثبت در کوتاه مدت وجود دارد.در هر صورت هدف نزدیک سهم محدوده 260 تومان و در صورت عبور 285 تومان میباشد.حمایت های سهم نیز 230 و 210 تومان است.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیفولاد آلیاژی ایران ( فولاژ )
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال فولاد خوزستان ( فخوز )
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن