دیدگاه تکنیکال مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن ( بالاس )

251
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال مهندسي ساختمان تاسيسات راه آهن ( بالاس )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 11Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

محدوده نزول سهم در آخرین شیب خود دارای زاویه نزول بسیار بالا تا هدف رسیدن به محدوده 750 تومان میباشد.باتوجه ی به بازه ی مثبت شکل گرفته در BW MFI و همچنین سطح غلبه موقت در K%  نسبت به D% انتظار مثبت شدن سهم در کوتاه مدت وجود دارد.سیگنال وارد شده با کمی تاخیر در Trendsignal خرید در محدوده 780 را صادر نموده است که هدف اول آن 950 تومان میباشد.قدرت گیری ADX منوط به سطح تقاضا و معامله در محدوده 40000 سهم میباشد که در این صورت سهم به هدف بعدی 1100 تومان خواهد رسید.باید دقت داشت چنانچه در محدوده 950 سهم در حال تخلیه و غلبه عرضه باشد برای موقت از سهم خارج و در هدف نزول 800 وارد سهم شد ولی چنانچه تداوم روند صعودی ادامه دار باشد هدف میان مدت سهم 1200 تومان میباشد.

 
  در بخش فردا حمایت چه سهمی است ؟ می توانید حمایت و مقاومت های مهم سهم های برتر را ببینید…. حمایت ها ومقاومت هایی که شاید روند را تغییر دهند و شاید ابزاری برای نوسان گیری مناسب از نماد ها باشند. هر روز سه نماد جدید بررسی خواهد شد

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال فولاد مبارکه اصفهان ( فولاد )
نوشته بعدیوارد کردن دیتا در نرم افزار آمی بروکر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن