دیدگاه تکنیکال نورد و قطعات فولادی ( فنورد )

162
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال نورد و قطعات فولادي ( فنورد )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 11Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی سهم شاهد تشکیل باند حمایتی و همچنین بازگشت شدن سهم از خط صعودی در محدوده 156 تومان هستیم.پترن شکل گرفته در سطح One2One Bearish و همچنین الگوی تکمیلی هدف صعودی سهم پس از بازگشت از این مقطع هدف 205 تومان میباشد که باتوجه به تکمیل شدن الگوی احتمال تصحیح در نزدیکی این نقطه و بازگشت برای سهم وجود دارد.در این صورت هدف بازگشت 170 تومان میباشد و چنانچه هدف 205 تومان شکسته شود هدف بعدی 235 تومان میباشد.حمایت خود سهم در محدوده 156 تومان انتظار شکسته شدن حمایت در کوتاه مدت را کم میکند.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال فرآوری مواد معدنی ایران ( فرآور )
نوشته بعدیحمایتی از شسم
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن