دیدگاه تکنیکال نیرو ترانس (بنیرو)

301
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال نيرو ترانس (بنيرو)Reviewed by عليرضا حاجيان on Jun 29Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

محدوده حرکتی نوسانی سهم در مقاومت 585 و حمایت 555 تومان دچار تنش در بازه نوسانی شدید شده است.سطح روانی سهم برای شکستن یکی از خطوط بسیار است . فعلا برای سهم نوسان بین این بازه را انتظار برای از سهم میتوان از در خرید در 555 و فروش در محدوده 580 تومان سود برد.درصورت اضافه شدن سطح خریداران احتمال شکسته شدن مقاومت وجود دارد که در این صورت هدف آن 620 تومان است . حمایت زیرین سهم نیز 520 تومان میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال مخابرات ( اخابر )
نوشته بعدیحمایتی از پدرخش
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن