دیدگاه تکنیکال پتروشیمی آبادان ( شپترو )

198
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال پتروشيمي آبادان ( شپترو )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 6Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به رشد حرکتی سهم از محدوده حمایتی خود در 515 تومان انتظار بازگشت برای سهم وجود داشت.کندل بازگشتی قدرت خوبی را براساس غلبه ی خریداران بر عرضه کنندگان نشان میدهد.وضعیت رو به رشد سهم نشان از نزدیکی سهم به محدوده مقاومتی خود در 575 تومان میباشد.وضعیت جهت گیری سهم قوی و قابل قبول است و چنانچه در این مقطع با این قدرت ادامه داشته باشد میتواند مقاومت را بشکند ولی در صورتی که در این محدوده عرضه شورع شود با توجه به نزدیکی AO به خط مرزی صفر احتمال عرضه وجود دارد ولی در صورت تدوم هدف بعدی سهم 620 تومان میباشد.در صورت بازگشت سهم از 575 تومان هدف سهم بازگشت موقت  550 تومان میباشد.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner
نوشته قبلیکطبس
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال کربن ایران ( شکربن )
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن