دیدگاه تکنیکال پتروشیمی اراک ( شازند )

185
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال پتروشيمي اراك ( شازند )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 7Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به رشد حرکتی سهم از محدوده 520 تومان و بازگشت قوی که شامل سهم شده است شاهد رسیدن در مقطع کنونی در 630 تومان هستیم.در این روند الگوی تشکیل شده خفاش – Bat قابل تحلیل است که میزان مقاومتی 640 در سطح SELL میباشد و آخرین سطح حمایتی StopLess در محدوده 520 تومان قرار دارد که میتوان باتوجه به حد ضرر در نقطه ی 540 تومان Buy انجام داد.در نقطه ای که اکنون سهم قرار شاهد کندل منفی و غرضه زیاد سهم توسط فروشندگان هستیم به طوری که باتوجه به نزدیکی سهم در سطح مقاومتی انتظار ورود سهم به فاز تصحیح تا محدوده 600 و 550 تومان وجود دارد.پس از گذر از مقاومت 640 تومان هدف بعدی 700 تومان میباشد.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز – 15/6/91
نوشته بعدیبررسی شرایط
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن