دیدگاه تکنیکال پتروشیمی خارک ( شخارک )

191
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال پتروشيمي خارك ( شخارك )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 20Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی سهم باتوجه به میانه رسیدن موج پنجم الیوت در محدوده 1350 تومان انتظار است انتهای این موج در محدوده 70% فیبوناچی در این سطح بازگشت موقت داشته باشد.چنانچه در محدوده 1350 بازگشت داده شد باتوجه به میزان حمایت واقع شده در موج چهارم میتوان هدف صعودی را در محدوده 1560 تومان دانست در این محدوده انتظار نیست بیش از آن سهم رشد نماید ولی باید توجه داشت در صورت سطح تقاضا در بازه 520 تا 600000 سهم میتوان امید داشت سهم مقاومت 1560 تومان را به سمت هدف 1800 تومان بشکند.میزان تصحیح فیبو از سطح AB حمایت بعدی در 261.8% در محدوده 1200 تومان میباشد.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتحلیل بنیادی دارویی رازک
نوشته بعدینماد…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن