دیدگاه تکنیکال پتروشیمی شازند (شاراک)

172
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال پتروشيمي شازند (شاراک)Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 18Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به سطح حرکتی سهم و بررسی میزان رشد اسیلاتورها محدوده بازه 600 تا 580 تومان را میتوان سطحی حمایتی و در راه نزول سطحی استراحتی برای سهم دانست.محدوده AO‌در راه ورود به سطح صفر و همچنین وضعیت ATR‌در محدوده قله قبلی انتظار میرود روند حرکتی سهم در این بازه کند شود.چنانچه سهم مورد حمایت واقع شده و با اکثریت تقاضا بازگشت داده شود هدف آن در راه صعود 700 تومان میباشد ولی در صورتی که پس از کمی آرامش و در جا در حوالی سطح حمایتی نگاهی کوتاه و تمایل به سطح منفی را داشته باشد به طوری که عرضه بر تقاضا غلبه نماید پس از کمی استراحت به سمت هدف 540 تومان نزول داده میشود.

 

 تصویر

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلینگاهی به بازار فردا چهارشنبه 28 تیرماه 91
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال مخابرات ایران ( اخابر )
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن