دیدگاه تکنیکال پتروشیمی پردیس ( شپدیس )

171
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال پتروشيمي پرديس ( شپديس )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 24Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دز بررسی حرکتی سهم در قرار گیری سهم به طور مقطعی در کانال نزول میزان تصحیح حدود 90% از سطح 2 یا B در محدوده 3020 تومان دارای حمایت میباشد.باتوجه به سطح بازگشتی سهم و برخورد MACD در سطح Signal  و همچنین بازگشتی که OBV را شامل میشود انتظار روز های مثبت ولی به طور آرام برای سهم میباشد.مقاومتی خفیف در محدوده 3200 تومان وجود دارد که این حرکت را کند میکند.انتظار است سهم در بین محدوده 3200 تا 3350 تومان به وضعیت تعادلی برسد که چنانچه این محدوده با اگثریت تقاضا عبور داده شود انتظار صعود خوبی تا 3500 تومان وجود دارد در غیر این صورت سهم بین محدوده 3100 تا 3300 به نوسان مقطعی خواهد پرداخت.چنانچه سطح حمایتی 3000 تومان شکسته شود هدف نزول 2800 تومان میباشد.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از فملی
نوشته بعدیمقاومتی از ولغدیر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن