دیدگاه تکنیکال گروه بهمن ( خبهمن )

195
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال گروه بهمن ( خبهمن )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 27Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به روند نزولی سهم در کانال میان مدت و پوشش حدود 40% از سطح گپ و نیز تکمیل شدن 5 موج نزول الیوت در سطح 170 تومان حمایت زیرین سهم را باتوجه به تصحیح دو قله سطح 135 تومان میباشد.این سطح فعلا قابل قبول است ولی باید توجه داشت تصحیح 161.8% فیبو در محدوده 127 و 125 تومان نیز برای سهم وسوسه انگیز و در صورت لغزش کوچک به سمت پایین هدف کوتاه مدت سهم میباشد.باتوجه به اندیکاتور RSI‌در نقطه حیاتی و همچنین William’s نیز در نوسانات -80 بسر میبرد.محدوده 145 تومان برای سهم اهمیت دارد به طوری که چنانچه این سطح شکسته شود هدف صعودی سهم در بازه اول باتوجه به قدرت گیری OBV‌ محدوده 170 تومان میباشد.هدف میان مدت بعدی سهم نیز 190 تومان است که چنانچه سهم نتواند سطح 170 تومان را بشکند به محدوده 150 نزول داده میشود.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتحلیل بنیادی فولاد خوزستان (فخوز)
نوشته بعدیحمایتی از خکار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن