دیدگاه تکنیکال آلومینیوم ایران ( فایرا )

157
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال آلومینیوم ایران ( فایرا )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 26Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی سهم شاهد شکل گیری الگوی خرچنگ  Crab  در محدوده دو قله ی قبلی هستیم.پس از آن سهم شروع به رشد و پس از گپ ایجاد شده در مسیر صعودی شاهد جهت گیری افزایشی برای سهم هستیم.باتوجه به تصحیح افزایشی فیبوناچی هدف صعودی سهم در محدوده 2600 تومان میباشد. در این مسیر باتوجه به قدرت گیری اسیلاتور ADX  و سطح افزایشی K% در مسیر صعودی انتظار روز های مثبت تری برای سهم وجود دارد. در هر صهورت هدف اولیه سهم 2600 و در صورت عبور هدف بعدی با ریسک بالایی 2860 تومان میباشد.چنانچه سهم منفی شده و وارد اصلاح قیمتی شود هدف آن محدوده 2210 و 2000 تومان میباشد.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیچهارشنبه 5 مهر
نوشته بعدیمقاومتی از شکربن
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن