دیدگاه تکنیکال باما ( کاما )

215
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال باما ( کاما )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 17Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به میزان رشد سهم و رسیدن به محدوده 800 تومان شاهد تشکیل کندل مرد به دار آویخته توسط محدوده معامله روز قبل هستیم. در این کندل شاهد افزایش عرضه در این قیمت بودیم.البته سهم از مرز مقاومتی خود گذشته ولی باید دقت داشت چنانچه روز بعد بالای این محدوده معامله شود میتوان انتظار داشت سهم مقاومت را شکسته است. هدف بعدی در محدوده 935 تومان میباشد که در صورت عبور هدف بعدی را در 1100 تومان میتوان دانست. در واقع میتوان گفت چنانچه سهم در محدوده 810 تا 830 به صورت مثبت انجام گیرد هدف صعودی سهم در 935 تومان میباشد و چنانچه سهم نتواند محدوده ذکر شده عبور دهد به محدوده 740 بازگشت داده مشود.

 

 تصویر

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner
نوشته قبلیبازار آتی سکه (27 شهریور)
نوشته بعدیمقاومتی از واتی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن