دیدگاه تکنیکال توسعه معادن و فلزات ( ومعادن )

178
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال توسعه معادن و فلزات ( ومعادن )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 28Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مسیر صعودی سهم شاهد رسیدن به محدوده 360 تومان هستیم.باتوجه به اشباع این سهم در مسیر صعود و جهت گیری بدون اصلاح انتظار افزایش عرضه و بازگشت اصلاحی موقت برای سهم وجود دارد که در این صورت هدف آن محدوده 320 تومان میباشد . ولی توجه شود اسیلاتور AO و همچنین AD سیگنالی مبنی بر ادامه و مثبت بودن سهم در محدوده های حرکتی خود بروز داده اند به طوری که جهت گیری MACD صعودی ملایم میباشد و باتوجه به کندل مقبت ایجادشده در روز قبل چنانچه عرضه ایجاد شده حمایت شود و سهم جمع شود میتواند هدف صعودی قوی را تا محدوده 370 در بازه ی اول و 440 تومان در بازه ی دوم داشته باشد.در واقع هدف صعودی سهم 440 تومان و هدف حمایتی سهم 320 تومان میباشد.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از مرقام
نوشته بعدیچه؟ و چرا؟ 1
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن