دیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ( وبانک )

141
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ( وبانک )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 30Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به مسیر صعودی سهم شاهد نزدیک شدن به محدوده و باند مقاومتی خود در 345-348 تومان هستیم. این محدوده مقاومتی قوی برای سهم حساب میشود که نشان داده سهم در میان مدت نتوانسته از آن عبور کند.باتوجه به واگرایی و گپ ایجاد شده به طور نسبی در فاصله ی macd و signal و همچنین نزدیک شدن به سطح مقاومتی انتظار است سهم در این محدوده عرضه ها را افزایش داده و حتی در صورت تداوم فروش فروشندگان سهم دچان تصحیح شود. در این صورت هدف نزول سهم محدوده 315 تومان میباشد.چنانچه مقاومت شکسته شود هدف صعودی 400 تومان است.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیصحبتی با شما
نوشته بعدیمقاومتی از وبهمن
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن