دیدگاه تکنیکال شیر پاستوریزه پگاه خراسان( غشان)

154
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال شیر پاستوریزه پگاه خراسان( غشان)Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 20Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به میزان رشد خوبی که سهم از محدوده 180تومان به آن وارد شده و الگوی هارمونیک خفاش در مقطع قبل هدف صعودی سهم را در محدوده 230-235 تومان میتوان دانست.باتوجه به سطح افزایشی اسیلاتور RSI\ و همچنین سطح افزایشی MACD در مسیر ورود به سطح مثبت انتظار روز های خوب و مثبتی برای سهم وجود دارد.چنانچه سهم بتواند مقاومت 230-235 تومان را بشکند ههدف صعودی بعدی 250 تومان میباشد و چنانچه این امر رخ ندهد سهم به محدوده 210 تومان بازگشت داده میشود.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از ثنوسا
نوشته بعدیسیگنال خرید
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن