دیدگاه تکنیکال صنایع شیمیایی فارس ( شفارس )

214
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال صنایع شیمیایی فارس ( شفارس )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 12Rating:

 

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

باتوجه به سطح صعودی سهم و نوسانات صعودی سهم در مسیر بازگشت شاهد تشکیل کندلی منفی منبی بر عرضه سهم توسط فروشندگان بودیم به طوری که همزمان در این مقطع سهم به سطح مقاومت در 300-310 تومان نرسیده است.البته خط روند نزولی در RSI شکسته شده و باگشت موقت انتظار تصحیح موقت سهم تا محدوده 300 را حکایت دارد ولی در صورت تداوم فروش توسط فروشندگان وضعیت سهم نزولی و حمایت خوب در 280 تومان خواهد رسید.هدف صعودی سهم باتوجه به الگوی خفاش در سیگنال قبلی میزان 345 تومان میباشد.هدف بعدی آن هم 400 تومان میباشد.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیپیش بینی بازاز 21 شهریور
نوشته بعدیتوضیح دو نماد
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن