دیدگاه تکنیکال لیزینگ رایان ساپا ( ولساپا )

171
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال لیزینگ رایان ساپا ( ولساپا )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 16Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی سهم شاهد تشکیل الگوی مقطعی خفاش در محدوده های AB-BC-CD هستیم. به طوری سهم را در وضعیت نوسانی مقطعی کوتاه دچار نوسان کرده است.در بررسی این وضعیت محدوده مقاومتی یا وضعیت فروش – SELL در محدوده 184 تومان میباشد ولی با حد ریسک بالا در محدوده 188 تومان هم میتوان انتظار داشت. در هر ضورت پیشنهاد فروش در مقطع کنونی را دارم و پس از رسیدن سهم به محدوده حمایتی در 165 تومان میتوان دوباره خرید کرد. هدف میان مدت سهم 210 تومان است.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیسهام پتروشیمی کرمانشاه
نوشته بعدیمقاومتی از ولغدر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن