دیدگاه تکنیکال ملی صنایع مس ایران ( فملی )

157
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال ملی صنایع مس ایران ( فملی )Reviewed by عليرضا حاجيان on Oct 1Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی این سهم شاهد شکسته شدن سطح مقاومتی سهم در 522 تومان هستیم.باتوجه به روند صعودی سهم در محدوده 544 تومان طبق قوانین الگوی روند انتظار است سهم دوباره به محدوده 522 و 500 بازگشت داده شود.برای سهم سطح حمایت 522 – 500 قابل قبول است به طوری که هدف صعودی خوبی برای سهم انتظار است و آن هم محدوده 600 تومان میباشد. برای سهم فعلا فاز استراحتی انتظار است و پس از آن سهم دوباره به رشد خود ادامه خواهد داد.

 
برای دیدن و گذاشتن نظر در  اولین  چه؟ و چرا؟ 2 اینجا کلیک نمایید

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال بیمه دی ( ودی )
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 10/7/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن