دیدگاه تکنیکال مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن ( بالاس )

162
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن ( بالاس )Reviewed by عليرضا حاجيان on Oct 2Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مورد این سهم وضعیت صعودی قوی از 750 تومان تا رشد قوی 1400 تومان تداوم داشته است. باتوجه به اینکه سهم نتوانسته از محدوده 1400 تومان عبور کند و علت آن هم معامله ی بلوکی سهم در محدوده 1392 تومان میباشد که پایین معامله شده است.در واقع بهتر بود در محدوده 1450 تومان معامله میشد. در هر صورت وضعیت سهم نوسانی و تشکیل الگوی مثلث افزایشی میباشد. حمایت 1200 تومان فعلا قابل قبول است و انتظار است سهم بین 1400 تا 1200 نوسان داشته باشد.هدف صعودی سهم در میان مدت 1600 تومان است که چنانچه مقاومت 1400 شکسته شود به آن خواهد رسیدن.باید دقت داشت درصورتی که سهم پس از کمی درجا زدن توانایی شکسته شدن مقاومت را نداشته باشد با قدرت زیاد نزول و حمایت 1200 را برای هدف 1000 تومان خواهد شکست.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمعامله بلوکی ذوب در رقابت، اما سهام ذوب منفی !!!
نوشته بعدیحمایتی از فولاژ
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن