دیدگاه تکنیکال نفت بهران ( شبهرن )

181
telegram nokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال نفت بهران ( شبهرن )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 17Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به قدرت افزایشی سهم از محدوده 625 تومان و جهت گیری افزایشی ADX در سطحی بالاتر از رشد معمولی و همچنین گذر سیگنال AO  از خط محدوده انتظار تداوم صعودی بودن سهم وجود دارد. سهم در مقطع کنونی در 858 تومان انتظار است تا محدوده 1000 در بازه ی اول و تا 1150 در بازه ی دوم تداوم داشته باشد.باتوجه به سیگنال صادر شده میتوان سطح ورود به سهم را در محدوده 825 تومان سطح حمایتی خوبی برای سهم در صورت ورود به فاز تصحیح دانست.بنابراین هدف صعودی سهم را 1000 ودر بازه بعدی در صورت عبور 1150 و در صورت تصحیح حمایت سهم 800 تومان میتوان دانست.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیسیری در چند گروه بازار
نوشته بعدیمقاومتی از فرآور
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن