دیدگاه رشد 15 درصدی به این سهم

1154
telegram nokhbegan-start
دیدگاه رشد 15 درصدی به این سهمReviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 29Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام بر هم قطاران بازار سرمایه،

مثل هر روز با یک نماد تحت نظر در خدمت شما خواهیم بود.امیدواریم تا به امروز از نحوه ی عملکرد این بخش نو پا رضایت کافی و وافی داشته باشید.انتظار دارم حتما نظرات خود را در هر زمینه ای که مرتبط با بخش نماد های تحت نظر و معرفی های اینجانب هست،صادقانه بیان کنید تا در جهت رفع نواقص بر بیاییم.

وضعیت امروز بازار در یک نگاه کلی خوش یا متاسفانه کمی روانی و هیجانی ست! با این تفاسیر مجبوریم برای نماد هایی که معرفی می شود حتما حد سود قرار دهیم و اگر نماد پس از لمس تارگت قیمتی اعلامی توسط ما باز هم بالاتر رفت ، چشم داشتی نداشته باشیم چرا که انتظار بنده از بازار این خواهد بود که کمی مهلت برای استراحت خیلی از نماد های مطرح فراهم ساخته تا موقعیت خرید جدیدی حسب اصلاحات قیمتی در زمان و قیمت مناسب ایجاد شود تا بازدهی مناسبی را شاهد باشیم.

امروز قرار است از دریچه ی تکنیکال کلاسیک به  >>  بالاس <<  بپردازیم.

تاسیسات راه آهن در نمای روزانه و داده های تعدیلی تحت بررسی قرار گرفته است.

سهم جدا از سناریو های شمارش امواج، تحت یک روند صعودی متعادل در حال حرکت است.در بلند مدت شاهد برتری قدرت خریدار نسبت به فروشنده ها هستیم.اخیرا سهم پس از طی زمان 133 روزه و بازدهی  منفی 32 درصدی توانسته اصلاح خود را کامل کرده و بر روی حداقل 860 تومان به عنوان کف حمایتی مهم آرام گیرد.

تراکم رالی اصلاحی اخیر موجبات تشکیل یک الگوی کلاسیک از جنس مثلث کاهشی را فراهم کرده است.با توجه به معاملات امروز به نظر می رسد 1024 تومان می تواند شکسته شود.

از دید زمانی با توجه به ابزار های راهگشای فیبو ریتریس و آلترناتیو نقاط بازگشتی شکار شده اند،لذا با توجه به تاریخ 21 تا 29 اکتبر انتظار بازگشت قیمتی منطقی ست.

با عنایت به مفروضات بالا و پس از تثبیت در قیمت یاد شده انتظار رشد تا 1250 می رود.

وضعیت اسیلاتور شاخص قدرت روند گواه این مدعاست.

 

 

بالاس 1

 

در اسیلاتور دی تی به عنوان یکی از پر طرفدارترین اسیلاتور های روند نما نیز در هر چهار تایم مطروحه وضعیت مناسبی را برای صعود می بینیم.

 

بالاس 1-1

 

پر سود باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

نطر گذاشتن