telegram nokhbegan-start
ذوب آهن اصفهان (ذوب) ، رشد تا کجا ؟Reviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 20Rating:

سلام بر دوستان،نمیدانیم تبریک بگوییم یا … در هر صورت شاخص رکورد زده و وضعیت مناسبی را در تحلیل تکنیکال خود فراهم ساخته است.

امروز با تحت نظر گرفتن یکی از نماد های فرابورسی و مشهور بازار در خدمتتان هستیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال   ذوب آهن اصفهان (ذوب) را بررسی کردیم.حسب ارزیابی روزانه با داده ی تعدیل شده در چارت ذوب حسب یکی از سناریو های مطرح بازار این گونه استنباط گردیده که تحرکات قیمتی پس از ثبت 5 موج پیشرو و ایمپالس در دامنه ی زمانی مرداد 91 تا دی سال 93 استارت یک حرکت کامپلس ریزشی و اصلاحی را زدند.صرفنظر از پیچیدگی حرکت اصلاحی سهم انتظار می رفت نهایت افت قیمتی در ناحیه ی همپوشانی فیبو های قیمتی در نسبت معتبر 61.8% و مشتقات آن از همین جنس و البته فیبو زمانی در تاریخ 30 سپتامبر خاتمه یابد.

با این تفاسیر با فرض شروع حرکت جنبشی جدید انتظار می رود ذوب تا ناحیه ای که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است گارد صعودی به خود بگیرد.

حسب وضعیت اسیلاتور می توان نسبت به پایان وضعیت نزولی ادعا داشت.

حد ضرر این سهم در حوالی  255 و حد سود فعلی در 325 تومان تعریف شده است.

 

تحلیل تکنیکال ذوب اهن اصفهان

پر سود باشید…

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن