راه اندازی بورس انرژِی(چهارمین بورس) 19 اسفند

181
telegram nokhbegan-start
راه اندازی بورس انرژِی(چهارمین بورس) 19 اسفندReviewed by منوچهر عطائی on Mar 5Rating:
بورس انرژی روز شنبه هفته آینده، 19 اسفند با عرضه 400 تن قطران مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند به طور رسمی افتتاح می‌شود.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس انرژی، مدیرعامل بورس انرژی با اعلام خبر فوق افزود:‌ نخستین معامله چهارمین بورس ایران با عرضه 400 تن قطران آغاز خواهد شد.

دکتر شاپور محمدی با اشاره به اینکه  کارگزاری سی‌ولکس‌کالا عرضه‌کننده قطران در اولین معامله بورس انرژی است، تصریح کرد: سه کارگزاری مجاز به فعالیت در بورس انرژی واسطه خرید این محموله با خریدار یا خریداران شده‌اند.
 
مدیرعامل بورس انرژی ادامه داد: اولین خرید و فروش حامل های انرژی با حضور مسئولان ارشد اقتصادی، فعالان بازار سرمایه و نمایندگان رسانه‌ها انجام خواهد گرفت و شرکت‌کنندگان در مراسم افتتاحیه بورس انرژی، از نزدیک شاهد اولین معامله در بورس انرژی خواهند بود.

وی گفت: پس از معامله قطران و در آینده نزدیک، معامله زغال سنگ و کک نیز در بورس انرژی آغاز خواهد شد که خریداران زیادی در داخل و خارج کشور به آن علاقه نشان داده‌اند.

bashgah-banner
نوشته قبلیفرصت در روزهای منفی …
نوشته بعدیعرضه بلوکی فولاد امیر کبیر
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن