رتاپ و بررسی نوسانات سهم

353
telegram nokhbegan-start
رتاپ و بررسی نوسانات سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 19Rating:

برای این سهم شاهد روند نزولی از مرز 870 تومان هستیم.سهم در تکمیل موج چهارم الیوت خود میباشد و باتوجه به ABC اصلاح ریز موج انتظار است سهم در محدوده ی 700 تومان حمایت شده و شاهد نوسانات مثبت باشد.وضعیت سهم باتوجه نوسان بازگشتی OBV حمایت و ورود سهامداران جدید را در این سهم تایید مینماید.برای سهم هدف صعودی اول در مرز 900 و در میان مدت بازه ی 2 الی 3 ماهه مرز 1050 تومان میبباشد.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

رتاپ تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیشنیده ها از برخی سهام و گروه ها …!!!
نوشته بعدیبر بام بازار دوشنبه 28 مرداد ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

نطر گذاشتن