رسیدن این شاخص ها به مرز مهم

227
telegram nokhbegan-start
رسیدن این شاخص ها به مرز مهمReviewed by عليرضا حاجيان on Oct 12Rating:

شاخص زغال سنگ : برای این شاه شاهد رسیدن به مرز مقاومتی خود در 860 واحدی هستیم.انتظار جابه جایی خریداران در این گروه وجود دارد.درصورت عبور مقاومت بعدی 3 تا 5 روز دیگر در 900 واحد است.

شاخص زغال سنگ


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

شاخص بانکها : برای این گروه شاهد رسیدن به اولین مرز حمایتی در 560 واحدی هستیم.انتظار داریم کم کم طی 2 الی 3 روز آینده شاهد نوسانات مثبت در این گروه باشیم.

 

شاخص بانکها

 

شاخص سیمان : برای این گروه شاهد رسیدن به مرز مقاومتی خود در 800 واحدی هستیم.انتظار داریم کم کم شاهد افزایش عرضه و قدرت فروش در این گروه باشیم.

 

شاخص سیمان

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینماد تحت نظر ش…
نوشته بعدیجدول هفتگی تحلیلها + پاسخ به سوالات در مورد سبد حرفه ای
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

3 نظرها

نطر گذاشتن