رسیدن به سطوح حمایتی

215
telegram nokhbegan-start
رسیدن به سطوح حمایتیReviewed by عليرضا حاجيان on Oct 14Rating:

قزوین : برای سهم شاهد رسیدن به مرز حمایتی 515 تومان هستیم.انتظار داریم باتوجه به کاهش تنش در این محدوده سهم شاهد نوسانات مثبت باشد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

قزوین

قهکمت : برای سهم شاهد رسیدن به مرز حمایتی 1670 تومان هستیم.انتظار داریم باتوجه به دوره نزولی زیاد در این محدوده سهم شاهد نوسانات مثبت باشد.

 

قهکمت-2

رتاپ : باتوجه به رسیدن سهم به مرز حمایتی 670 تومان انتظار داریم باتوجه به کاهش تنش در این محدوده و سطح معاملات شاهد بازگشت سهم باشیم.

 

رتاپ

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیاتفاقات امروز ، تصمیمات فردا …
نوشته بعدیبر بام بازار دوشنبه 22 مهر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

  1. باسلام و خسته نباشید خدمت تمامی اساتید تحلیلگر
    و درود به آقای حاجیان نظرشما در رابطه خرید و وارد شدن به سهم مس شهیدباهنر و نماد فباهنر چیست؟ چگونه ارزیابی میکنید … اگر توانایی پیشروی دارد تا چه محدوده ای است؟
    باتشکر فراوان

نطر گذاشتن