رسیدن به نقطه ی بازگشت

352
telegram nokhbegan-start
رسیدن به نقطه ی بازگشتReviewed by عليرضا حاجيان on Sep 11Rating:

شپترو : این سهم در حال نزدیک شدن به مرز مقاومتی خود در 1460 تومان میباشد.در این محدوده مقاومت نسبتا قوی دارد که در صورت افزایش تقاضا از آن خواهد گذشت.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شپترو-2

 

پارسیان : این سهم به محدوده ی حمایت موقت خود در 240 تومان رسیدن است.درصورت افزایش تقاضا برگشت خواهد داشت و در صورت تداوم روند حمایت قوی تر مرز 224 تومان است.

 

پارسیان

 

ونوین : این سهم نیز باتوجه به روند نزولی خود در حال برخورد به سطح بازگشت و تکمیل گپ در 320 تومان میباشد.انتظار داریم کم کم شاهد نوسانات مثبت در این سهم باشیم.

 

ونوین

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینماد های تحت نظر
نوشته بعدیبر بام بازار چهارشنبه 20 شهریور…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

17 نظرها

    • در این بازار نوسان گیری خوب نیست.دلیل هم دارد.یا سهمی در روند صعودی است که نوسان گیری معنا ندارد سهم دیگری هم در روند نزولی است که باز هم نوسان گیری معنا ندارد.نوسان گیری در بازارهای خرسی و گاوی انجام نمی شود بلکه در بازار گوسفندی و خوکی جواب می دهد که آن هم الان نیست.
      این 2 بازار زمانی اند که بازار نوسانات جزیی دارد و مدام در رفت و برگشت است.آن وقت نوسان گیری می کنند

    • شیران اگر 3000 تومان به پایین شکسته شود که احتمال آن نیز بالاست روند آتی نزولی خواهد بود.مگر اینکه 3350 تومان به بالا شکسته شود که آنوقت صعودی می شود.محدوده بین 3000-3350 محدوده احتیاط است.بهتر است اگر به پایین شکسته شد فروشنده باشید و اگر به بالا شکسته شد سهم را نگهداری کنید.
      مجمع را بنده خیلی خوب نمی بینم.در کل مجامع در بازارهای با صعود بالا مناسب نیستند.مجمع وقتی مناسب است که بازار یکی 2 سال خراب بوده و سهم ها در دره قیمتی اند

نطر گذاشتن