رشد شارپی قندی ها تکرار می شود؟ تحلیل اجمالی قند و شکری ها

1240
سیگنال خرید سهم بورس
telegram nokhbegan-start
رشد شارپی قندی ها تکرار می شود؟ تحلیل اجمالی قند و شکری هاReviewed by مدیریت وبسایت on Aug 27Rating:

با سلام خدمت کاربران گرامی تحلیلها

مقدمه :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پس از آنکه گزارشی مبنی بر ارسال درخواست افزایش نرخ 13.5 درصدی شرکت های تولید قند و شکر در کشور ، در خبرگزاری های رسمی کشور مشاهده شد و نیز خبر واردات شکر خام توسط دولت و تصفیه آن توسط شرکت های تولیدی قند و شکر مخابره شد ، برآن شدیم تا با بررسی اجمالی برخی شرکت های گروه تولیدی قند و شکر در بورس اوراق بهادار ، تأثیر این دو موضوع بر سود و زیان شرکت های گروه را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم .

صورت سود و زیان پیش بینی شرکت ها :

999999

پس از ارائه صورت های پیش بینی شرکت ها نوبت به تأثیر هریک از پارامترهای مورد بحث می­ رسد . بدین منظور از دو سناریو استفاده شده است . در سناریوی اول تأثیر افزایش نرخ 13.5 درصدی را مورد بررسی قرار خواهیم داد و در سناریوی دوم بدلیل عدم وجود اطلاعات در خصوص نحوه تخصیص شکر خام وارداتی به شرکت ها ، میزان شکر خام مورد استفاده شرکت ها را به میزان 25 درصد رشد خواهیم داد .برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.می خواهم عضو حرفه ای شوم

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن