رشد معدنی ها چه موقع شروع می شود؟

245
telegram nokhbegan-start

با سلام خدومت دوستان

شاخص گروه کانه های فلزی را بررسی خواهیم کرد.گروهی که افتهای بسیار سنگینی را طی سالهای اخیر متحمل شده و پتانسیل رشد و کسب سود را دارا میباشد.

در کنار شاخص این گروه یک سهم خوب معدنی با 18 درصد سود کوتاه مدتی تحلیل شده است که می توانید از اینجا مشاهده نمایید


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ابتدا نمودار هفتگی را برای بررسی تحرکات میان مدت و بلند مدت گروه بررسی خواهیم گرفت و سپس نمودار روزانه را برای تغییرات کوتاه مدت مورد استفاده قرار خواهیم داد

نمودار هفتگی:

در این نمودار پس از دو سال شاهد یک موج جنبشی هستیم که باعث رشد 50 درصدی شاخص گروه شد و سپس وارد فاز اصلاحی شده. در حال حاظر در صورتی که این موج صعودی را موج یک بنامیم به اولین محدوده حمایتی آن یعنی محدوده احتمالی اتمام موج دو رسیده ایم. هرچند موج 2 موتواند تمام موج یک را برگشت نماید ولی محدوده ایده ال آن فیبو بازگشتی 61.8 میباشد. شکسته شدن 9913 واحد میتواند اوضاع را خطرناک کند.

محدوده 12500 الی 13000 واحد اولین مقاومت گروه محسوب میشود و در صورت شکسته شدن آن محدوده های 14500 و سپس هدف نهایی 16500 الی 18000 واحد خواهد بود.

در قسمت اسیلاتورها rsi  به حمایت خود در 50 واحد رسیده ولی استوک همچنان وضعیت مساعدی ندارد. احتمال مقداری درجا زدن در این قیمتها برای کراس صعودی استوک وجود دارد.

95.2.31Weekly تصویر

نمودار روزانه: در این نمودار شاهد شکسته شدن کانال صعودی هستیم که کار رابرای گروه سخت کرد و موجب ریزش شارپ قیمتی شد. در حال حاظر کانال نزولی نیز به سمت پایین شکسته شده و صعود دو روز اخیر میتواند پولبکب به کانال از دست رفته باشد. در صورت مساعد بودن اوضاع میتوانیم شاهد رشد قیمت تا محدوده 11600 الی 11800 واحد باشیم. در این میان محدوده 11350 واحد به عنوان مقاومت عمل خواهد کرد.

در نمودار روزانه اسیلاتورها وضعیت خوبی برای خرید دارند . میتوان شاهد یک ریز موج صعودی از گروه بود.

95.2.31 تصویرنتیجه: شاخص گروه کانه های فلزی پس از چند هفته اصلاح برای یک موج صعودی اماده میشود. و احتمال صعود بیشتر از تداوم ریزشها میباشد. پس با انتخاب درست یک سهم از این گروه میتوان یک سود نوسانی 10 درصدی و حتی بیشتر گرفت.

در کنار شاخص این گروه یک سهم خوب معدنی با 18 درصد سود کوتاه مدتی تحلیل شده است که می توانید از اینجا مشاهده نمایید

سهم خکاوه، سهم قبلی که در قیمت 145 تومان معرفی شد و نتیجه ان در تصویر زیر:(لینک مشاهده تحلیل)
dgdgd تصویر

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن