رصد چند سهم

289
telegram nokhbegan-start
رصد چند سهم Reviewed by منوچهر عطائی on May 13Rating:

شرکت پروژه های نیروگاهی(مپنا) که طی دیروز و امروز از حجم سنگین معاملات  برخوردار شده است انتظار افزایش قیمت تا 350 تومان از این سهم میباشد.

ومعادن که باید چشم انتظار بود و منتظر برای حذف یا کاهش در بهره مالکانه که در صورت تحقق این موضوع معدنی ها وفلزات دیگر چون کگل کچاد- فولاد و ذوب از جهش خوبی برخوردار خواهند شد

ذوب که چند هفته ای است بین بازه ای در حوالی300 و 330 در حال نوسان است کف قیمتی که برای این سهم مد نظر میباشد در محدوده 305 تومان میباشد. که با توجه به پروژه های بهره برداری شده و در پیش رو انتظار سود سازی مناسب از این شرکت در کوتاه مدت میباشد.در میان مدت انتظار رشد تا 500 تومان میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فولاد مبارکه که امروز در قیمت های پایانی با رشد بسیار اندکی مواجه شد ولی در چند روز آینده انتظار از این سهم بالا میباشد و از ریسک پایینی برخوردار میباشد و کف قیمتی ارزیابی شده برای این سهم 430 میباشد.

سرمایه گذاری گروه توسعه ملی(وبانک) که امروز با حجم قابل توجهی مورد معامله قرار گرفت و طی چند روز گذشته افزایشی بوده است و با توجه به حمایت محکم در 350 ،برای چند روز آینده نیز انتظار رشد از این سهم  میرود که در میان مدت جای رشد د حدود 490 تومان را دارد.

وصندوق که زیر مجموعه های پرپتانسیلی را در خود جای داده است و روزهای روشنی را در پیش رو دارد کف قیمتیش را 390 تومان میتوان در نظر گرفت و با دید میان مدت رشد تا 540 برای این سهم میتوان متصور شد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمقاومتی از رتکو
نوشته بعدیخبر مهم پالایشی از تصویب مجلس !!
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

8 نظرها

نطر گذاشتن