روندحرکتی قچار به چه شکل

262
telegram nokhbegan-start
روندحرکتی قچار به چه شکلReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 19Rating:

در بررسی سهم شاهد برخورد به سطح حمایتی 519 تومان و بازگشت از این سطح هستیم.اولین تارگت سهم مرز 625 تومان میباشد.اگر بتواند از این سطح عبور کند که برای عبور پتانسیل رشد بالا و حمایت سهامدار عمده را احتیاج دارد در این صورت به مرز 730 تومان خواهد رسید.باتوجه به مشکلات شرکت برای فروش شکر خود و باتوجه به جریمه ای که مبنی بر گران فروشی و تخلف برای فروش شکر از درب کارخانه برای این شرکت رخ داده باید دید در گزارش های سه ماهه شرکت میتواند این کاستی را جبران کند یا خیر.وضعیت شرکت تز نظر بنیادی خیلی قوی نیست و خیلی ضعیف هم نیست.متعادل  است و تنها برای نوسانگیری مناسب میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

قچار

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیقصفها و هدف اول آن
نوشته بعدیاخباری از چشم انداز مثبت بوعلی در مجمع شرکت
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن