روند بازار امروز …

158
telegram nokhbegan-start
روند بازار امروز ...Reviewed by Khalili on Dec 26Rating:

خب همانطور که دیدیم بازار، دیروز با کمی اختلال در نرم افزار، دیر تر شروع شد. بعد از شروع معاملات در ساعت 9:35 دقیقیه، بازار توانست در امتداد روزهای قبل گام مثبت 216 واحدی بردارد. اما این لقمه یک لقمه ی سنگین بود. بازار لحظه ای به خود آمد و دید که با این وضعیت اگر ادامه دهد تلف می شود. از آنجا ترمز را کشید و کمی ایستاد تا به حرف کارشناسان هم احترامی بگذارد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بازار دیگر به حدی رسیده بود که اکثر سهم ها از افزایش قیمت خوبی برخوردار شدند و تقریباً به نقات مقاومتی خود رسیده بودند. شدت عرضه ها هم روز به روز بیشتر می شد. تجربه می گوید که بازار امروز هم در امتدار منفی دیروز حرکت می کند تا بتواند بعد از 8 روز دوندگی ، به استراحت بپردازد. باید در بازار منفی منتظر به وجود آمدت فرصت مناسب برای خرید در نقاط قیمتی کف و مناسب باشم. فعلاً از نظر بنیادی به شما توصیه می کنیم که تقریباً خریدی نکنید و تماشاگر بازار باشید. پس از ساعت 8:30 اما باز هم بازار خلاف انتظار و تجربه ظاهر شد. بازار به همان استراحت کوتاه یکروزه بسنده کرد و روند افزایشی پیش گرفت. 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن