رویدادهای مهم بازار چهارشنبه

204
telegram nokhbegan-start
رویدادهای مهم بازار چهارشنبهReviewed by منوچهر عطائی on May 23Rating:

رویداد های مهم بازار چهارشنبه

رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی که برای بازار تاحدودی غیر منتظره بود.و موجب افزایش قیمت ها در بازارهای موازی بورس و وضعیت معکوس در بورس شد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

افزایش قیمت دارو بین 30 تا 40 درصد و اقبال سهامداران به این گروه

تعدیل مثبت 23 درصدی در کگل که موجب ایجاد چشم انداز مثبت در گروه معدنی ها شد.

در گروه پالایشگاهی ها نیز با توجه به تعدیل منفی 8 درصدی و بر خلاف انتظار در شتران، موجب جو منفی د ر بازار شد که با توجه به بسته شدن شبریز با هدف تعدیل مثبت وضعیت این گروه بهبود یافت.

در نهایت اینکه اگر بخواهم  از نظر بنیادی به  ماجرا  نگاه  کنیم  باید گفت که تغییری در وضعیت  شرکت ها به وجود نیامده و حتی وضعیت  آنها در گزارش ها  بهبود  را نشان  می دهد البته  گروه  سنگ  اهن  با مصوبه اخیر کمی مورد  هجوم  عرضه است  اما آنها نیز اهرم هایی را  برای رشد دارند . به  طور کلی بازار منتظر شفاف شدن  برخی ابهامات  مانند نرخ خوراک پتروشیمی ها و هدفمندی است که  با  خیال  اسوده تر دربازار گام  بردارد

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن