رکیش به روایت امواج…

340
telegram nokhbegan-start
رکیش به روایت امواج...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jun 24Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار کارت اعتباری ایران کیش وضعیت نمودار به شرح زیر است.یکی از آلترناتیو های موجود این است که به امواج 3 گانه ای که تا الان شکل گرفته است،موج شماری الیوت را نسبت داد.با این تفاسیر موج یک از 345 تا 470 خاتمه یافت و اصلاح آن تحت موج دوم تا 380 واحد پایین آمد.پس از آن شروع موج سه آن را تا 795 همراهی کرد و پس از آن ریزش کامپلکس تا 573 (امروز) ادامه یافته است.انتظار داریم تا 30 ژوئن شاهد برگشت قیمتی باشیم.ذکر این نکته ضروری ست که از بعد قیمتی موج 4 بهتر است به محدوده ی موج اول نفوذ نکند.

اسیلاتور میانگین های متحرک نیز مدت هاست واگرایی مثبت را در دره ها نشان می دهد که نوید بخش آغاز حرکتی در آینده خواهد بود.

 

رکیش

 

 

موفق باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیگزارش کدال به زبان تحلیلها
نوشته بعدیهمراه آرام و استوار
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن