زمان عرضه وفارس مشخص شد،و دیگر اخبار مربوطه

145
telegram nokhbegan-start
زمان عرضه وفارس مشخص شد،و دیگر اخبار مربوطهReviewed by منوچهر عطائی on Mar 16Rating:

بر اساس اعلام سایت سازمان خصوصی سازی عرضه اولیه 5 درصد(یک میلیارد و239 میلیون430 هزار 697 سهم) سهام بزرگترین هلدینگ کشور با نام صنایع پتروشیمی خلیج فارس با 15 زیر مجموعه دوشنبه 28 اسفند از طریق بازار بورس عرضه میشود

احتمال ارائه گزارش حسابرسی شده “وفارس” طی روز جاری

در حالی طی هفته گذشته صحبت ها حاکی از عرضه هلدینگ خلیج فارس در بازار دوم بورس بود که علی رغم عدم اجرای این امر، تبعات آن در بازار سرمایه به وضوح قابل مشاهده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

یک مقام مسئول در سازمان خصوصی سازی در گفتگو با خبرنگار بورس ریپورت، از تلاش این سازمان برای عرضه هلیدنگ خلیج فارس تا قبل از پایان سال جاری خبرداد و افزود: عرضه هلدینگ خلیج فارس یکی از بزرگ ترین واگذاری های اصل 44 به شمار می آید که امید است قبل از پایان سال جاری عرضه آن انجام گیرد.

در عین حال علی صحرایی معاون بورس اوراق بهادار تهران عرضه سهام این شرکت را منوط به ارائه گزارش حسابرس مربوطه دانست و اظهار کرد: عرضه سهام هلدینگ خلیج فارس وابسته به ارائه گزارش سال 92 شرکت توسط حسابرس می باشد به طوری که عرضه این سهم پس از ارائه این گزارش به سازمان بورس و گذشت دوروزکاری مقدور خواهد بود.

شایان ذکر است که بنا بر گفته یک مقام مسئول در سازمان حسابرسی گزارش مربوط به هلدینگ خلیج فارس تا پایان وقت اداری روز جاری به سازمان بورس ارائه خواهدشد.
bashgah-banner
نوشته قبلیگروه قند …
نوشته بعدیوضعیت شرکت فرابورس بر اساس آخرین پیش بینی
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

2 نظرها

نطر گذاشتن