سایپا ، پولبک یا برگشت ، مسئله اینست..

689
telegram nokhbegan-start
سایپا ، پولبک یا برگشت ، مسئله اینست..Reviewed by محمد محمدی on Sep 9Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

گروه خودرو این روزها حال و هوای چندان جالبی نداره ، و کم کم امیدها برای رزهای روشن این گروه داره به یِِِِِِِِِاُس تبدیل میشه ، سایپا هفته پیش یک حمایت معتبر 125 تومان را از دست داد و تا قیمتهای 112 تومان افت کرد ولی طی چند روز گذشته دوباره به محدوده این قیمت رسید که حالا تبدیل به مقاومت جدی سهم شده است .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.

عضویت حرفه ای


دیروز درمورد احتمال متعادل شدن گروه خودرو گفته بودیم ، امروز همین اتفاق افتاد و این گروه متعادل و بعضا در درصدهای منفی معامله میشدند . دیروز اطلاعاتی بر روی بعضی سایتها قرار گرفت مبنی بر آمار تولید 240هزار دستگاه خودرو تا نیمه اول شهریورماه درشرکت ایران خودرو که در صورت صحت تولید 600هزار دستگاه خودروی امسال ایران خودرو را زیر سوال خواهد برد ، خبری که قبلا ازسوی مدیرعامل شرکت ایران خودرو به عنوان اهداف تولید امسال شرکت عنوان شده بود و بسیاری از تحلیلگران بازار بر مبنای این موضوع به سود70تومانی خودرو امیدوار شده بودند . برای بررسی وضعیت بازار امروز و گروه خودرویی اینجا را بخوانید .

 

 

موفق باشید.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن